Lokalni odbori

Predstavljamo lokalne odbore
Zavezništva socialno-liberalnih demokratov

Mestni odbor Maribor

Občine Maribor, Ruše, Fram-Rače

Lokalni odbor Piran

Občini Piran, Izola

Lokalni odbor Sežana

Občine Sežana, Komen, Divača, Hrpelje-Kozina

Lokalni odbor Trbovlje

Občine Zagorje, Trbovlje, Zasavje

Lokalni odbor Jesenice

Občine Kranjska Gora, Jesenice, Žirovnica

Mestni odbor Kranj

Občine Kranj, Šenčur, Naklo

Mestni odbor Ljubljana

Mestna občina Ljubljana

Mestni odbor Ptuj

Mestna občina Ptuj

Mestni odbor Koper

Mestna občina Koper

Mestni odbor Nova Gorica

Mestna občina Nova Gorica

Mestni odbor Celje

Mestna občina Celje

Občinski odbor Žalec

Občina Žalec

Mestni odbor Murska Sobota

Mestna občina Murska Sobota

Mestni odbor Novo mesto

Mestna občina Novo mesto

Občinski odbor Polzela

Občinski odbor Polzela

Občinski odbor Postojna

Občina Postojna

Mestni odbor Slovenj Gradec

Mestna občina Slovenj Gradec

Mestni odbor Maribor

Občine Maribor, Ruše, Fram-Rače

Slavko Šterman, predsednik
Darinka Bukovnik, podpredsednica
Igor Đukoanović, podpredsednik
Srečko Lešnik, član IO
Branko Vrtin, član IO
Aleksandar Tucović, sekretar

Epošta: maribor@zaveznistvo.si
Facebook:  Zavezništvo Štajerska

Lokalni odbor Sežana

Občine Sežana, Komen, Divača, Hrpelje-Kozina

Marko Bandelli, predsednik
Sonja Pilat, podpredsednica
Barbara Benčič Ažbe, podpredsednica
Patricija Furlan Fon, članica IO
Vinko Mahnič, član IO

Epošta: sežana@zaveznistvo.si
Facebook: Zavezništvo Primorska

Mestni odbor Murska Sobota

Mestna občina Murska sobota

Olga Belec, predsednica
David Bohar, podpredsednica
Simon Grlec, član IO
Zoran Kos, član IO
Boris Vrečič, član IO
Sandi Temlin, član IO

Epošta: murska.sobota@zaveznistvo.si 

Facebook: Zavezništvo

Lokalni odbor Jesenice

Občine Kranjska Gora, Jesenice, Žirovnica

Silvester Smolej, predsednik

Ferida Klinar, podpredsednica

Ljubiša Kostadinović, član IO

Andrija Brčinović, član IO

Gaber Knific, član IO

Epošta: jesenice@zaveznistvo.si
Facebook: Zavezništvo Gorenjska 

Mestni odbor Ljubljana

Mestna občina Ljubljana

V ustanavljanju.

Epošta: ljubljana@zaveznistvo.si

Facebook: Zavezništvo

Mestni odbor Koper

Mestna občina Koper

V ustanavljanju.

Epošta: koper@zaveznistvo.si

Facebook: Zavezništvo Primorska

Občinski odbor Žalec

V občini Žalec

V ustanavljanju.

Epošta: zalec@zaveznistvo.si

Facebook: Zavezništvo

Občinski odbor Postojna

Občina Postojna

V ustanavljanju.

Epošta: postojna@zaveznistvo.si  

Facebook: Zavezništvo Primorska

Mestni odbor Slovenj Gradec

Mestna občina Slovenj Gradec

V ustanavljanju.

Epošta: slovenj.gradec@zaveznistvo.si  

Facebook: Zavezništvo

Lokalni odbor Piran

Občini Piran, Izola

Tatjana Voj, predsednica
Bruno Kuzmin, podpredsednik
Bojan Ristić, član IO
Dragica Blatnik, članica IO
Anita Zobec, članica IO, sekretarka

Epošta: piran@zaveznistvo.si
Facebook:  Zavezništvo Primorska

 

Lokalni odbor Trbovlje

Občine Zagorje, Trbovlje, Hrastnik

Rasim Ahmetović, predsednik
Monika Hadžić, podpredsednica
Mirzet Lukavačkić, član IO
Lara Kerin, članica IO
Mateja Planinc, članica IO

Epošta: trbovlje@zaveznistvo.si
Facebook:  Zavezništvo Zasavje

 

Mestni odbor Ptuj

Mestna občina Ptuj

Maks Ferk, predsednik

Milan Feguš, podpredsednik

Darko Jazbec, član IO

Nadja Požek, članica IO

Nina Feguš, članica IO

Vlado Koritnik, član IO

Epošta: ptuj@zaveznistvo.si
Facebook:  Zavezništvo Ptuj

 

Mestni odbor Kranj

Občine Kranj, Šenčur, Naklo

V ustanavljanju.

Epošta: kranj@zaveznistvo.si
Facebook:  Zavezništvo Gorenjska

 

Mestni odbor Nova Gorica

Mestna občina Nova Gorica

V ustanavljanju.

Epošta: nova.gorica@zaveznistvo.si  
Facebook:  Zavezništvo Primorska

 

Mestni odbor Celje

Mestna občina Celje

V ustanavljanju.

Epošta: celje@zaveznistvo.si   
Facebook:  Zavezništvo

 

Mestni odbor Novo mesto

Mestna občina Novo mesto

V ustanavljanju.

Epošta: novo.mesto@zaveznistvo.si   
Facebook:  Zavezništvo

 

Občinski odbor Polzela

Občina Polzela

V ustanavljanju.

Epošta: polzela@zaveznistvo.si   
Facebook:  Zavezništvo

 

Naročite se na e-novice.

Prosim izpolnite spodnje podatke, hvala.

Uspešno ste se prijavili. Hvala